Викладачі

Стажування в Вайнштефанському університеті прикладних наук (м. Трісдорф, ФРН)
доцента кафедри агрометеорології та агрометеорологічних прогнозів Вольвач О.В.
з 06.04.2011 р. по 20.04.2011 р.

Зміст: відвідування лабораторій університету по виробництву та контролю якості м’ясних продуктів, фермерського господарства, ферми, на якій вирощуються мериносові вівці, університетського тваринницького комплексу, станції штучного осіменіння компанії BVN, хімічних лабораторій університету, навчальних та виробничих лабораторій сертифікації молочної продукції, а також навчального молокозаводу університету, центру альтернативних джерел енергії Трієсдорфського університету, виробничого парку навчальної школи сільськогосподарських машин університету; відвідання лекцій провідних викладачів університету (проф. Р. Шлаудером, проф. X. Віллєке, проф. І. Сметанською, проф. М. Венцелем, проф. М. Якумос та ін.), обговорення методології викладання навчальних курсів.

vik4

vik5

vik3

vik1

vik2

Стажування в Аграрному університеті – Пловдив, Болгарія
доцентів кафедри агрометеорології та агрометпрогнозів ОДЕКУ
Жигайло О.Л. та Свидерської С.М.
з 09 по 22 квітня 2011 року. 

Зміст: Знайомство з Агрономічним факультетом, кафедрами «Генетики та селекції», «механізації землеробства», лабораторією молекулярної біології, ознайомлення з комп’ютерними залами для навчання студентів, акредитованим лабораторним комплексом, методиками та устаткуванням акредитованої лабораторії з оцінки та сертифікації якості продукції сільського господарства, знайомство з кафедрою агроекології, захисту населення і агроекосистем, кафедрою фізіології і біохімії рослин, кафедрою тваринницьких наук, кафедрою ботаніки та агрометеорології, прослуховування лекції доцентів та професорів Університету, відвідання найбільшого на Балканському півострові приватного сільськогосподарського підприємства з виробництва та переробки молока «Еліт 95», ознайомлення з технологією виробництва молока на промисловій основі, технологією заготівлі та зберігання кормів, технологією виробництва бринзи, кашкавалу (твердого сиру), вершкового масла (90% жиру) і контролем вхідної та вихідної якості, відвідання навчально-інформаційного центру Аграрного університету, 4 приватних підприємств з виробництва сільськогосподарської продукції різних напрямків діяльності, ознайомлення з фірмою HOPS, участь у науковій конференції на тему «Загальна сільськогосподарська політика Болгарії до 2020 року».

1Знайомство з Аграрним університетом – Пловдив

2Відвідування лекції доц. док. Владислава Попова на тему «Агролісові системи»

3Відвідування  підприємства з виробництва та переробки молока «Еліт 95»

4Відвідування фермерського господарства з вирощування грибів «Попов»

5Відвідування кафедри Тваринницьких наук та практичного заняття з дисципліни «Морфологія сільськогосподарських тварин»

6Лекція доц. док. Нікола Панайотова на тему «Технологія вирощування коренеплідних овочевих культур»

7Відвідування практичного заняття доц. док. Калинки Кузьмової на тему «Оцінка агрокліматичних ресурсів»

8Відвідання навчально-експерементальної виноробчої бази Аграрного університету

9Лабораторія з біотехнології на експериментальному полі університету та навчально-експериментальної бази кафедри тваринницьких наук.

Стажування в університеті м.Парма (Італія)
викладачів ОДЕКУ доцентів кафедри агрометеорології та агрометеорологічних прогнозів Божко Л.Ю. і Дронової О.О.
04-18 червня 2011 року

Зміст: ознайомлення з системою освіти в Італійських університетах, матеріально-методичною базою університету м.Парма в контексті підготовки фахівців, які забезпечують систему контролю якості виробленої сільськогосподарської продукції та проходження курсу навчання з питання «Експертиза та контроль якості продуктів харчування», вивчення можливості інтернаціоналізації глобальних проблем збереження здоров’я людини шляхом здорового і безпечного харчування.

vik9Професор Н.Марміролі на першій зустрічі з українською делегацією

vik8Дронова О.О. знайомиться з технікою мікроскопування

vik7Зажарська Н., Хмелева Є., Дронова О., Нежлукченко Т. слухають професора Анну Марію Сананделантоні

vik6Професор Клаудія Донніні знайомить групу стажистів з науковою тематикою кафедри

Стажування в Вайнштефанському університеті прикладних наук (м. Трієсдорф, ФРН)
доцента кафедри агрометеорології та агрометеорологічних прогнозів ОДЕКУ Божко Л.Ю.
з 16 по 29 жовтня 2011 року

Зміст: ознайомлення української делегації з методикою санітарно-епідеміологічного контролю, знайомство з навчальною м’ясо-молочною фермою та навчальними лабораторіями університету Вайнштефан-Трієсдорф

vik10

vik11Знайомство з навчальною м’ясо-молочною фермою

vik12Ознайомлення української делегації з методикою санітарно-епідеміологічного контролю

vik13

vik14

vik17У навчальних лабораторіях університету Вайнштефан

Стажування в Аграрному університеті – Пловдив, Болгарія
доцентів кафедри агрометеорології та агрометпрогнозів ОДЕКУ
Дронової О.О. та Вольвач О.В.
з 16 по 30 жовтня 2011 року

Зміст: Ознайомлення з кафедрами генетики та селекції, ґрунтознавства, тваринництва, ознайомлення з тематикою наукових досліджень кафедр, Круглий стіл із ефективності перетворювальних процесів в освітній сфері Болгарії, відвідування бібліотеки університету з доступом до мультидисциплінарної базі даних Academic Search Complete, екскурсія по факультетах університету, по ґрунтовому музею імені професора Гюро Гюрова, ознайомлення з програмою роботи Центру додаткового навчання, лекція професора Jose Manuel Peixto Teixera Laitao з університету Algarve (Потругалія), відвідування факультету захисту рослин та агроекології, агроекологічного центру, що входить в Міжнародну федерацію органічного землеробства (IFOAM), лекція доктора Васіла Ніколова на тему «Теорія мінливості при селекції тварин», лекція доктора Івана Димитрова Пенова з дисципліни «Європейські регіональні програми», зустріч з керівництвом Аграрного університету Пловдива, ознайомлення з роботою навчально-інформаційного центру, Центру міжнародних зв’язків та зв’язків з громадськістю, молокопереробного підприємства «Мандра», відвідування лекції доцента Ванчова на тему «Забруднення води», екскурсійний огляд та експрес-навчання на дослідній станції з тваринництва та землеробства м. Смоляни.

vik18Зустріч українських учасників проекту Tempus IV з керівництвом Аграрного університету Пловдива

vik19Відвідування ферми великої рогатої худоби

vik20Учасник делегації Дронова О.О.

vik21Учасник делегації Вольвач О.В.

vik22 Ознайомлення з кафедрою ґрунтознавства

Стажування в Університеті м. Парма, Італія, на Кафедрі наук про навколишнє середовище
доцентів кафедри агрометеорології та агрометеорологічних прогнозів ОДЕКУ Жигайло О.Л. та Свидерської С.М.
04-18 грудня 2011 року 

Зміст: Лекція професора Марії Чічілії Манчіні, представника економічного департаменту, присвячена техніці викладання сільськогосподарської економіки на факультеті біотехнології.

vik23Лекція представника міністерства охорони здоров’я професора Джанкарло Белуці, присвячена безпеці продуктів харчування та контролю імпорту.

vik24Доктор Стефаніо Леонарді, відділення зовнішнього середовища, презентація на тему «Дослідницька діяльність в лісових екосистемах».

vik25

vik26

Презентація досліджень доктора Марко Бартоли на тему «Вивчення екологічних проблем розведення двостулкових молюсків».

vik27

 Лабораторія  генетики